Takové blbůstky

2015->2016

31. prosince 2015 v 10:05 | Ája

Omg, to je tak přesný gif, že jsem ho musela sdílet.
Btw. Těším se na nové Pokémony!

Christmas is coming

2. prosince 2015 v 21:41 | Ája

FEELINGS

28. října 2015 v 14:49 | Ája"For three weeks, I wrote down any thought, image or memory that gave me a tingly feeling. I animated the list, and what it accidentally became was a stream-of-consciousness trek through my life.
This is the trailer to my brain."

Epizoda 4

28. července 2015 v 18:07 | Ája
Life is strange epizoda 4 konečně vyšla!!!
No hurá, nemohla jsem se dočkat a teď...
Mám po dlouhé pracovní noci, jsem vyčerpaná a je mi zle. Teprve nyní jsem si od rána klidně sedla a nikam už nejdu... Potřebuju nutně šlofíka.
-___________________-

Bojím se podívat na tumblr, mám echo, že to dopadne zle...
...
...
...
Dohráno.
Jo, dopadlo to zle a tumblr komunita reagovala přesně dle mého očekávání:

Další 2 měsíce nekonečného čekání, teorií a spousty spousty obrázků...
Arcadia Bay je oficiálně přejmenovaná na Arcadia Gay
-________-
No more fan fiction!

Maysoon Zayid: I got 99 problems... palsy is just one

19. července 2015 v 16:46 | Ája
Je horko, je strašné, nesnesitelné horko...
A já zase zkysla u TED. To jsou přednášky okolo 18 minut ze všech oblastí - věda, umění, politika... Přednášející (či prostě vypravěči) jsou z celého světa, mnohdy jsou to i slavné osobnosti. Upozorňují na problémy, ale optimisticky, občas představují nový vynález, občas jen nový způsob vnímání a pohledu na věc. Mimochodem, existuje i česká verze a některá videa rozhodně stojí za zhlédnutí...

Předkládám poslední video, které mě opravdu pobavilo a musím sdílet její humor. Nevím, jestli na blogu půjdou spustit titulky, ale jsou tam a české.

SHAKE IT OFF

10. června 2015 v 0:27 | Ája
SHAKE IT OFF! SHAKE IT OFF!


... AND FUCK IT ALL

Meryl

16. května 2015 v 13:05 | Ája
Tenhle gif byl tak dobrý, že jsem ho musela sdílet... To je vše... Bájo

A Series of Comebacks

7. dubna 2015 v 13:27 | Ája
Tohle jsem dlouho hledala, konečně mi někdo poradí!

Život začíná být zase svině...

Hrdina přijde

16. ledna 2015 v 22:14 | Ája
Dnes jsem konečně přijela domů po dlouhém pracovním týdnu, posledním vlakem, kterým naštěsí nejezdí z Polska, takže nemívá zpoždění. Stejně jsem ale přijela pozdě a místní diskotéka, kolem které vede cesta domů, už byla otevřená a ze střechy svítily světlomety do dálky... Zaujalo to mého otce, který je nadšenec (nijak zvlášť, ale má technické vzdělání - narozdíl od zbytku rodiny) do fyziky. Nejspíš se mi snažil vysvětlit, co to je za světlo a jak to funguje, ale já mu nedala šanci, věděla jsem to: volali Batmana!


Hodonín potřebuje Batmana! O.O


Dočkaly jsme se!

28. prosince 2014 v 11:22 | Ája

Sníh! Padá! Dokonce i v Hodoníně... *.*
...
Právě jsem vykoukla z okna... už nesněží... To už není směšné, balím kufry a stěhuji se do hor.

DIY

6. srpna 2014 v 22:25 | ÁjaMám opravdu rády všechny ty milé DIY blogy, které vás naučí plést, malovat, vařit a nevím, co všechno (sestrojit bombu?). Ne, že bych se dala na tuhle dráhu. Jen jsem se chtěla pochlubit, jaké mám krásné úložné prostory (ÚJV - pro úplně jiné věci) z obyčejných obalů na léky, kterých se máma chtěla zbavit. Konečně mám kde ukládat kapitálky, záložky, proužky plátna...

Sny a příběhy

13. dubna 2014 v 14:41 | Ája
Měla jsem krásný sen: Odehrával se ve škole (kupodivu - krásný a škola není často užívané spojení). Potkala jsem spolužačku, nesla si plát plechu - což není tak surreálně imaginativní, neboť skutečně hodlá mít plechové knižní desky. Dorazily jsme společně do školy, prošly vrátnicí a zamířily sklepní zkratkou do ateliéru, když tu najednou - tam dole ležely na stole naskládané role krásných prošívaných látek. Nadšeně jsem se nad nimi rozplývala a slintala, když tu najednou se objevil učitel P.A. a oznámil, že škola skutečně zakoupila metráž na knihy. A pak jsem se samým štěstím probudila.
Jen sen...
T___T

(Pouze lineart, musím ho ještě lépe vyretušovat a poté vybarvit, fighto!)

If people treated doctors like designers

4. března 2014 v 14:21 | Ája

Příšerná čelenka příšerných příšer

2. března 2014 v 19:07 | Ája

Příšerka pojede i na Animefest 2014.

Linoryt

19. ledna 2014 v 11:10 | Ája


Tak po letech ohnutého hřbetu nad kompijůtrem zpátky k linu. Abych se přiznala, ani mi nechybělo být zase zapatlaná od barvy, kterou neumyju z prstů několik dní. Nechyběl mi ani ruční tisk... Máme dole ve sklepě asi 4 lisy, na kterých by bylo možné ten tisk provést. Ten, který jsem původně zamýšlela použít, se ukázal jako příliš malý. Větší, který se nachází dokonce ve stejné místnosti je... s prominutím... totálně v hajzlu. Nevím, proč tam ja a hlavně k čemu, když má zničenou desku. Loni tam ještě nebyl. Pokud se ho chtěli zbavit a jen ho někam uklidit, okej, ale proč si k tomu vybrali nejmenší dílnu?
Jsem zvědavá, jestli se mi podaří soutisk a průhlednost. Obávám se, že ne... (takové to šimrání v prstech na nohou, které neznamená nic dobrého - nebo si mám spíš umýt nohy)

Frotáž

Spam

11. prosince 2013 v 15:41 | Ája
I spam v mé emailové schránce umí rozesmát, zvlášť, když se sejdou dva, které spolu vůbec nesouvisí...

Medvěd a zajíc

22. listopadu 2013 v 21:37 | Ája
Skoro už jen měsíc! Já se tak těším na Vánoce.

Strašidelná mlha

26. října 2013 v 13:18 | Ája
(Předem se omlouvám za nekvalitu fotografií, mobil není zrcadlovka)


Ráno jsem se probouzela do mlžno-smogové Ostravy a večer šla spát v zamlženém Hodoníně. Podzim...

Daria

12. července 2013 v 15:01 | Ája


Vy víte, že má pravdu...


A já...

Giorgione - Bouře

4. června 2013 v 18:42 | Ája


"K Giorgioneho bouři existují více než dva tucty výkladů..."

Ale já si myslím, že ten obraz vznikl takhle:
Sedí si Giorgione v benátské knajpě, když tu najednou k němu příjde starý kamarád Tizian a řekne (samozřejmě Italsky): "Zdar chlape. Čéče to bys nevěřil, zdál se mi totálně crazy sen, vůbec ho nechápu. Du si takhle lesem a potkám pastevce, čučí kamsi do háje, ovce mu zdrhly... Tož se otočím a tam nějaká baba kojí děcko. No jako fakt hustý! A pak najednou rána jak z děla, ty vole, ide bouřka! A začalo chcát a to sem se probudil, bo sem musel na hajzl. Fakt drsný..."

Giorgione: "Bouřka říkáš? Mě se zdál taky divný sen... Týpek hraje takové jako fakt sexy kosti na varhany... A ta buchta je z toho tak odvařena, že se začne svlíkat. Ale je ji trochu zima, protože ty varhany stojí u obrovského otevřeného okna s výhledem do parku a na ni táhne. Ten varhaník už je celý žhavý, jak na ní skočí a najednou tím oknem přifrči takový tlustý malý anděl a zašeptá jí: "U Gucciho mají výprodej, pospěš si." A chudák varhaník si nevrznul..."Tizian: "Nemyslíš, že je něco špatného ve vodě?"


Tak já se jdu učit zase něco seriózního...

 
 

Reklama