Epina Pepina

9. června 2017 v 19:14 | Ája
Oficiální název je samozřejmě Epikurea, ale po dvou letech tomu neřeknu jinak než Epi či Epina Pepina, protože mám odporný zvyk vymýšlet přezdívky nejen lidem, ale i strojům. Můj notebook MSI, který má ve znaku draka se nyní nazývá Draco Pako (což je pořád dobré, protože správcovský účet se jmenuje Drakošlap a kdybych věděla, jak to změnit, byl by to Drakoprd).
Dva roky uběhly od chvíle, kdy jsem se rozhodla pro šílený plán, že já-knihařka vytvořím videohru. Ne, že by se mi to nějak zvlášť povedlo, nicméně není to takový katastrofa. Dvojka je taky hezká známka... (i když s detaily z obhajob se asi svěřovat nikomu nebudu, byla by to pěkná ostuda)

http://www.epikurea.com


Jestli tenhle článek bude někdo číst a dostane chuť zjistit, jak někteří studenti umění získávají své vysokoškolské tituly, ať si tedy rezervuje půl hodiny času, připraví si sluchátka a anglický slovník, a ponoří se do lehce melancholického příběhu.
Zkoušela jsem to na Macu (líší se jen způsob spuštění fullscreenu) i PC, některé lepší mobily to zvládnou taky, ale kvůli grafice bych doporučovala spíš tablet. Jestli najdete bug, dejte mi nějak vědět, budu vám vděčná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.