Prvního prosince

1. prosince 2016 v 23:12 | Ája |  O mně
Každý rok, vždy od prvního prosince, jsem si řekla, že na vše kašlu a alespoň do dvacátého čtvrtého nebo nejlépe do konce roku se nebudu stresovat, budu se těšit na Vánoce, budu pít spoustu svařáku a jíst kila sušenek a rozhodně - ROZHODNĚ! - se nenechám nervovat předvánočním stresem. Ne, že by to každý rok bylo nějak snadné. Ale letos? Je to katastrofa! Ne, že bych se stresovala, že nemám ani jeden vánoční dárek, natož nějaký nápad, co pro koho. Nemám totiž ani čas se stresovat takovými podřadnostmi. Nějak jsem si toho na svá bedra naložila příliš. Nejspíš jsem přecenila své schopnosti a nespočítala si, že den má stále jen 24 hodin, byť se ho snažím natahovat sebevíc. Už to bolí. Není to legrace, být dospělákem.
Dokonce i tenhle příspěvek píšu v jedenáct večer, protože dřív jsem to prostě nestihla! Nestihla jsem si ani nahrát vánoční písně do mobilu, ale to nevadí, protože sníh už roztál a obávám se, že do Štědrého dne se dalšího nedočkám. Další Vánoce na blátě?
Nestihnu letos vánoční knihu a to mě opravdu mrzí :( Chtěla jsem založit tradici, ale hnedka druhý rok ji musím porušit.
Tak dobrou noc, musím zítra do práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.