Epikurea 2. alfa verze

11. června 2016 v 11:41 | Ája |  O mně

Má diplomová práce se stále mění. Ale dostala se konečně do fáze, kdy je její podoba více méně ustálená a už ji musím jen dokončit.

Tohle je test verze, kterou jsem prezentovala na klauzurách (načež se pak ukázalo, že komise neovládá angličtinu na požadovaném levelu; velká "legrace" byla, když mi po zahájení spadl internet a musela jsem restartovat náš pseudo router - což je vlastně Mac, který má internet přes drát a je z něj hotspot - 21. století, ale FU už asi dva možná tři roky, od té doby, co vyhořely routery, nemá pořádný internet; ale tím to neskončilo: naše pár let stará promítačka nemá připojení na HDMI, takže super ultra moderní notebooky jako ten můj - už má 4 roky mimochodem - k němu nemůžeme připojit - tedy alespoň nemáme redukci - a vše promítáme přes školní MacBook - to jsou takové malé lehké Apple notebooky - a co čert nechtěl, ta malá svině to nedokázala přehrát a strašně se to zasekalo, takže jsem vypadala jako blbec, který to špatně naprogramoval - samozřejmě jsem chytla rapla a prohlásila, že to "možou akorát tak švihnút do koša", když to ráno bez problému přehrál čínský mobil mé spolubydlící; a pak by se někdo mohl divit, že nemám ráda Macy).
Zabere tak 10 min, ani ne. Ale sežere tak 100 MB, což je dost blbé a budu to muset ještě řešit. Takže rozhodně nic pro datové pakety.
Je špatně nazvučená, protože zatím nebyla šance nahrát cokoliv profesionálněji a upřímně - neumím hrát na kytaru. Ostatní melodie mi nahrál otec a Vlk (to zní skoro jako firma, už jen s.r.o.)
V současné chvíli je to kombinace knihy (internetový blog) - tedy textu a point-and-click hry. To jsou ty interaktivní ilustrace. A asi to tak zůstane. Víc toho nejspíš nesvedu a budu přešťastná, když se mi podaří příběh dovyprávět do konce.
Snad se to někomu bude líbit. Příběh oficiálně začíná až před letošními Vánoci a odkaz bude aktivní ještě tak pár týdnů, než to smažu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eleanor Eleanor | 7. července 2016 v 18:04 | Reagovat

Je to strašně super! :) A zvládla to i naše vypadávající wifi, takže úspěch. A chtěla jsem ti to napsat už před měsícem a úplně jsem na to zapomněla, ehm.

2 Ája Ája | 31. července 2016 v 20:54 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.