Listopad 2014

John Steinbeck

28. listopadu 2014 v 20:04 | Ája |  Nezařaditelné
Working on...


3D grafika pokračuje

27. listopadu 2014 v 20:08 | Ája
Myslím, že jsem po poslední hodině získala větší úctu k autorům Assassins Creed: Black Flag... A spolubydlící právě kýchla, takže na tom něco bude. Zadání znělo: Vyrobne loď s třemi stěžněmi... Why is the rum gone?
EARLY IN THE MORNING!!!

Logistická krize

24. listopadu 2014 v 17:41 | Ája |  Nezařaditelné
Dneska byl problém s přepravou, ale opravdu. Zvykla jsem si, že České dráhy mají pravidelně zpoždění několik minut, ale dnes se nedalo spolehnout ani na mou kreativitu při kombinování navazujících spojů. A tak jsem přišla na hodinu pozdě, naštěstí to nikomu nevadilo. Jen já se zbytečně hnala jako nadutá koza. A pak, odpoledne, když jsem se vydala pro papíry, neb bylo krásné počasí (obvykle prší, když jdu kupovat papíry a to je docela nepříjemně), skončil trolejbus svou cestu uprostřed a vyhodil nás všechny ven na nejnemožnější zastávce, daleko od domova...3D grafika

23. listopadu 2014 v 11:38 | Ája |  O mně
Upřímně jsem si myslela, že na magisterském studiu se už vesele budu věnovat tomu, co mám ráda - knihám. Stejně jako mí spolužáci jsem letos opět zažila zklamání - áčkový (to znamená povinný) předmět Počítačová grafika, který se zaměřuje na 3D grafiku. No dobře, fajn, tak co nadělám, nějak se s tím poperu, 3D grafika mě nikdy nezajímala (zvlášť když se hodláte věnovat tištěným knihám, jejichž stránky jsou 2D, je to dost nepoužitelné), ovšem velice lituji chudáky spolužáky z malby, kteří neumí ani základy v Adobe. Mám silný pocit, že někdo něco zvoral.

Takže se musím pochlubit svými výtvory v programu Maya za 2 měsíce! Dělám pokroky :D


Takže když to vyrendrujete, vypadá to nějak takhle:


Vypadá to na celovečerák!

Prokleté knihy

3. listopadu 2014 v 21:31 | Ája |  O mně
Knihy mě ničí... Musím číst, i když mám spoustu práce, ale já chci vědět, jak to dopadne! (Ano, políbil ji a miluje ji, i když si to nechce přiznat, blbec, ale o čem by pak bylo dalších 5 dílů, kdyby měl rozum?) Musím vědět, jak to skončí, přestože se tím dobrovolně vystavuji následnému pocitu prázdnoty a trápení - co budu číst dál?
Dnes jsem z lenosti jela autobusem a starší dámu, která si přisedla, velmi zaujala má čtečka (úžasná, milovaná a skvělá čtečka), tudíž si četla se mnou... což nebylo úplně příjemné, ne, že bych jí nechtěla dopřát literárního zážitku, nejsem lakomá, ale měla jsem právě rozečtenou kapitolu, kde se hlavní hrdinka (šestnáctiletá puberťačka s rozbouřenými hormony) rozplývá nad chlapcem, který ji právě políbil... A tak jsem začala chvatně hledat v knihovně čtečky nějakého Nietzscheho...

Nenašla...