Leden 2012

Z vlaku

26. ledna 2012 v 21:24 | Ája

Škoda jen, že v mezinárodních EC není free wifi, mohla bych psát přímo. Každopádně je super zapnout si tu Tenshiho (to je můj milovaný notebook, ano, milovaný, protože jsem vyřešila problém s důležitým, avšak delší dobu nefunkčním programem, který teď krásně běží; problém nebyl v notebooku, ale v nastavení Windows X program).


Vždycky jsem ráda cestovala vlakem, (což jistě vědí ti, kteří četli prvních pár kapitol Ten, který znal pravdu) přestože jinak velmi nerada cestuju. Ale vlaky mi nikdy nevadily. Jenže jak se z výletů stalo pravidelné dojíždění Ostrava-Hodonín, znechutila se mi i železniční doprava. Nejspíš za to může i ten těžký batoh, který lenivě okupuje sedadlo vedle mě (hodila bych ho nahoru tam do mraků a nebeských výšin, ale volných sedadel je dost a obávám se, že ho nezvednu) nebo samotný Tenshi (cvalík), roura s tisky, má taška plná zbytečností či sloha na papíry. Divím se, že to pokaždé donesu domů/na kolej a zase zpět… Myslím, že se ve mně skrývá malý kulturista.

Koho asi hledají ti policisté, kteří právě prošli kolem mě? Zločinec na útěku? Ale já jsem nevinná!

Jubileum

10. ledna 2012 v 21:31 | Ája |  Nezařaditelné
Nemůžu říctt, že bych to stoprocentně pochopila, ale bylo to super! Je to pár let, co jsem byla v opravdovém divadle, a přiznávám, že jsem se trochu obávála. Nebýt bratránka Pavla, asi bych se nikdy neodhodlala koupit si permanentku (do divadla?) na 4 představení. Jedno už mám za sebou, jsem zvědavá, co mě čeká příště. Ráda bych nějakou komedii, trošku lehčí téma než je nacismus a antisemitismus, atd.


Každopádně úplně nejlepší ze všeho byla postava Mitzi (i když ten homosexuální kadeřník oplýval také jistým kouzlem). Lehce mrazivá dívčina, vyšinutá a strašidelná. *.* Až budu jednou strašit na hřbitově, tak jako ona... http://www.divadloarena.cz/divadlo/herci/tereza-dockalova/

Běž si stěžovat na lampárnu

7. ledna 2012 v 22:53 | Ája |  Nezařaditelné
Začínám trpět nespavostí. No já vím, že ještě není tak pozdě, teprve jedenáct, ale i tak. Citím to na sobě. Možná je to tím zkouškovým obdobím, ale to mě nechává dokonale klidnou (a chladnou jako kostka ledu). Tak čím to bude?
Každopádně, až si budu stěžovat, pošlete mě na lampárnu... Konečně už vím, kde to je :D


Za života vysokoškoláka...

5. ledna 2012 v 10:18 | Ája |  O mně
Je to těžký život, když příjde zkouškové, musíte dohnat věci, které nestíháte, neustále Vás někdo láká k jiným činnostem (ulala) a ta knížka se do knihovny taky sama nevrátí, navíc je tam venku tak hnusně... Je to těžký život. Alespoň ta pleťová maska přestává pálit a já budu zase nejkrásnější (sorry, Legolasi, neplač). A nový Sherlock (od BBC, ne ta americká kravina, která, uznávám, není nejhorší, ale staré dobré Anglii ‒ dala bych si čaj ‒ se to zdaleka nevyrovná) je prostě čarovný!

Je čas pustit se do práce... a sundat tu masku...
Pac a pusu
Ája

P.S. Snad budu zase psát častěji
P.P.S. Vánoce se blíží, ani ne 12 měsíců!