Červenec 2010

Amazon Kindle

31. července 2010 v 17:07 | Ája |  Nezařaditelné

... a grafici zas nebudou mít co žrát!

kindle
Vsadím se, že už jste to slyšeli. Ebook časem nahradí papírovou knihu a my grafici příjdeme o práci. Doufám, že se to nikdy nestane. Vůni nové knihy, tiskařské barvy a struktuře papíru se nikdy, opakuji NIKDY, nic nevyrovná. Žádný plast, nějaká hračička na baterky, která se uprostřed kapitoly vybije, nemá šanci. Ha, domluvila jsem!

Jája

28. července 2010 v 9:02 | Ája |  Takové blbůstky
Jája nám roste jak z vody. I když váží půl kila, je to pěkná zlobilka. Kouše vše, co jí příjde pod čumák, hlavně mé prsty, nohavice, boty, atd.
I když se mi asi nepodaří naučit jí chodit na noviny, mám z ní přesto radost. Když už se odhodlá a na nějaké se trefí, není politicky zaujatá. Čurá na levici i pravici :D
jája
Vypadá jako plyšák, že? Ale jak se umí vztekat! Stala se miláčkem celého dvora. I u veterináře se k ní všichni vrhli. Chtěla bych být roztomilá jako ona. Život by byl o něco jednoduší... Pche, prý psí život...

Gackt v Mnichově

28. července 2010 v 8:57 | Ája |  Hudba
Chvilku mi trvalo, než jsem se dostala k tomuhle článku. Ne proto, že bych měla málo času (naopak, jak by řekli angličané, měla jsem plenty of time), ale nějak jsem neměla náladu. Tak se na to konečně vrhám teď.
Kdybych měla Gacktův koncert v Mnichově popsat, použila bych anglické slovo HOT. A to z mnoha důvodů. Zaprvé bylo děsné horko. Dle mého mínění nevybrali organizátoři právě vhodné prostory. Kdo ví, zda vůbec fungovala klimatizace. Nedalo se vůbec dýchat, proto během koncertu kolabovaly holky (a myslím, že i jeden kluk) jako na běžícím páse. Stála jsem vepředu, trochu napravo, takže vždy chodili kolem mě. Některé chodily, některé nesly sekuriťáci ven k sanitce.
Zadruhé, Gackt byl vážně hot, zvlášť, když si pak sundal tričko. Publikum řvalo nadšením, já jen nasucho polkla. Jak říkala má spolužačka: Ten by stál za hřích! Ve skutečnosti ale není tak velký, jak se zdá v televizi, ani tak svalnatě tlusťoučký. Prostě akorát ;)
You a Chacha byli skvělí! Povzbuzovali lidi k ještě většímu rachotu, který občas dosahoval nesnesitelnosti (bolely mě uši :D)
Chirolyn (basák) snad utekl od Kiss... -__- Zvláštní stvoření, se zmalovaným ksichtem a růřovým čírem. (Celou dobu jsem přemýšlela, jestli jsou to jeho vlasy nebo paruka O.o)

ticket
Byla to obrovská legrace! Lituji ty, kteří se tam nedostali. Přišli o hodně! :) A dotkla jsem se Youa, když odcházel do autobusu. Heč! =^^= Vůbec nevadilo, že chcalo jak nikdy. Takový déšť jsem dlouho nezažila. S kámošem jsme se bez deštníku vydali přes celý Mnichov k tetě. Boty nám do rána neuschly.
Nicméně rok na žádný koncert nejdu, mám rocku dost! :D

Vinný nanuk

20. července 2010 v 18:57 | Ája |  Takové blbůstky
Miluju Black Books. Myslím, že je to jeden z nejlepších seriálů vůbec. 


A tak jsme s Hankou opět zkusili vyrobit jeho lízátko. Samozřejmě, že bez lahve. Přelili jsme trochu Zweigtrebe do kelímků a zabodli do nich špejli. Není to dobré! Vůbec, ale vůbec to není dobré. A když jsme čekali asi 3 hodiny, než to zamrzne, stejně z toho byla tříšť. Tak jsme do ní přidali trochu cukru a Granka. Voilá! Konečně se to dalo pít! :)

Jája je doma

18. července 2010 v 21:57 | Ája |  Takové blbůstky
Ne, nepřepsala jsem se o J. Jája je totiž můj nový pes. Já mám psa!!! :) Odteď jsme Jája a Ája. To jméno původně nebyl můj nápad. Já ji chtěla pojmenovat Miyu, což je japonsky a líp se to k ní hodí, ale nakonec rodiče zvítezili. Je to Jája.
jája
(I když mě trochu trápí, jak je Ishikun podivně tichý. Nejdřív jsem si myslela, že žárlí, dokonce to tak i vypadalo. Točil se ke mě zády a nechtěl si povídat. Teďka se mi ale zdá, že je nemocný. Vím, že je už starý a tak, ale stejně nechci, aby mi umřel. Ještě ne teď.)

Šaty a horko

14. července 2010 v 19:40 | Ája |  O mně
Jelikož mám konečně prázdniny a vlastně i naštěstí žádnou brigádu, můžu trávit svůj čas mnohem užitečnějšími věcmi. Takže co dělám v těchto nesnesitelných parných dnech? Šiju a koukám na Gossip girl.
Tak zaprvé, šít neumím, ale daří se mi to maskovat :D
Co se Gossip girl týče, miluju ten seriál, alespoň první řadu, kterou jsem zhlédla už skoro celou. Já vím, že je to velice povrchní seriál. (Jak říká má žabka, je to o bohatých pipinách, co jen intrikují.) Jenže mě se líbí kostými a bez mučení se přiznávám, že bych ráda byla jako ony. Tupá, ovšem bohatá pipina, s obrovským šatníkem, zlatou kreditkou a dlouhýma nohama. Co víc si můžu přát?
Xo Xo, Gossip girl ;)

Et cetera

11. července 2010 v 22:26 | Ája |  Nezařaditelné
Po delší odmlce sem přidávám opět nějaký ten článek. Ne, nebudu si stěžovat, nepotřebuju, aby mě někdo litoval, a tak dále. Naopak, bude to z trochu jiného soudku. (Ale pokud mě chcete náhodou opravdu politovat, dneska mě o půl šesté vzbudil nějaký idiot a jeho pes, který vyřvával na celou Bažuli. Pak se ozval další křik: Někdo chtěl spát a velice hlasitě se doprošoval ticha. Já už jsem nezaspala.)

První fotka z místního klubu, kde jsme oslavovali konec školního roku. Zleva: Hanka, Lucka a Míša, mé věrné spolutanečnice. Měla bych zase začít trénovat, v tom horku se to ale nedá.
pirana
(Divíte-li se, co má ta naše Hanka pod levým okem, tak je to leopardí vzor. Moc jí to slušelo a bylo to řádně crazy. Jelikož já si podmalovala oči jako nikdy, prohlásili jsme ten večer a lá Lady Gaga a trsali pokaždé, když jí zahráli.)

A tyto fotky jsou o něco mladší. Velké cákání barvou se uskutečnilo minulý týden. Byla to legrace, protože víno stoupne na sluníčku rychleji do hlavy. Hanka, která všechno musí míchat, na to není zvyklá. Byly jsme jako prasata. Můžete nám začít říkat: Bratrstvo zelené pracky. Musela jsem použít ředidlo, abych to dostala z kůže.

latka
latka2
ruce
Z nabarvené látky jsou už ušité šaty. Velice volné, protože těžší střih bych nesvedla a velice pohodlné. Ani v nich není takové horko, jak jsem čekala. Naopak, velice příjemně. Takže to je pro dnešní článek vše.

Abych nezapomněla! Budu mít psa! :)

Funusová lady

3. července 2010 v 9:14 | Ája |  O mně
Ano, mohlo by se mi začít říkat funusová lady, jelikož ve svých 18 letech jsem byla asi na 6 (možná víc možná míň, už si nepamatuju) pohřbech a ani jedné svatbě.
A opět mi do série přibyde další. Hurá... Ještě, že mám tu černou sukni... :(