Květen 2010

Dlouhá cesta

6. května 2010 v 21:45 | Ája |  Takové blbůstky

Tohle je můj poslední článek před odjezdem na Animefest, dalšího se dočkáte nejdříve v neděli s velkou spoustou fotek (pokud nezapomenu fotit) a komentářů, zážitků, etc.
šnek
Na dlouhé cestě do školy člověk potká mnoho zvláštních jevů a úkazů. Některé potěší, pokud si jich tedy chodec povšimne a nejde slepě za svým cílem, nadšený tak brzkými ranními hodinami.
Mám tu cestu upřímně ráda, když je hezké počasí, tak vlastně ani nezáleží na cílu. Horší je to s ostatními lidmi. Tváří se docela nakvašeně. Bože, já vím, že je ráno, no a?

žižala
Chudák taková dlouhá žížala, která se musí přeplazit přes celou dlooouuuhou cestu. Doufám, že ji chudinku nikdo nerozpůlil. Stejně jako doufám, že se ten šnek dostal na druhou stranu chodníku s celou ulitou neporušenou.
Ale o této krabici se taky musím zmínit. Velice mě jednoho rána pobavila. Povšimněte si prosím nápisu: super slim. Jde o nějakou televizi od LG, jejiž obal ležel u popelnice (většinou nijak popelnice nezkoumám), a tohle mě zarazilo. Když je tak super slim, k čemu ta obří krabice? O.o Svět lepenky je zvláštní
krabica

Bishíci

3. května 2010 v 23:41 | Ája |  Takové blbůstky
Z důvěryhodných zdrojů mám velice zajímavé zprávy! Naši hodonínští bišíci jsou totiž opravdoví bišíci i zemí původu! Chlapci jsou totiž z Koreii (Koree? Kurňa jazyk).
Ůůůůůůůů. Připadám si lehce pubertálně =^^=
Snad ukořistím jejich fotku.

Blog of the BITCH

1. května 2010 v 16:18 | Ája |  Nezařaditelné
Trochu jsem se odmlčela, mohlo by se zdát, že kvůli jedné události a ti, kteří navštěvují blog častěji asi ví které, ale tak to není. Animefest se blíží a musela jsem dodělat několik objednávek, stejně jako se věnovat škole a mé dívce.
Proto jsem se dostala k blogu až tak pozdě a chvilku trvalo, než se v mé hlavince zrodil finální návrh nového záhlaví a vzhledu. Myslím, že to celkem odpovídá celkovému ladění mé osobnosti, že? Jsem totiž temná jako ty mraky nad Hodonínem, muhehe! >:-) Baví mě být potvorou =^^=

mraky