Leden 2010

Hlouposti hloupých lidí

30. ledna 2010 v 13:20 | Ája |  O mně
Ano, bohužel i já patřím mezi hloupé lidi. A třeba je to tak správné. Na pravé ruce můj prostředníček stále zdobí odřeninka, kterou jsem si způsobila, když jsem hrabala do sněhu. Jak jsem mohla tušit, že je zmrzlý a proměnil se v struhadlo?
Pravdou je, že jsem dlouho nenapsala. Proč? Většinu svého času trávím nad Upírem ve skříni. Kvůli němu studuji i různé jiné zdroje. Například Upíří deníky, Let the right one in atd. Je to peklo a přestává mě to bavit. Ale práce je práce.
Navíc stále pokračuji v Projektu Bokkaku, který kupodivu stále běží.
Zpět do práce.

Kůže, kůže, kožky!

9. ledna 2010 v 12:04 | Ája |  O mně
Vykupujeme staré peřiny, starý nábytek...

Proboha, nesnáším, když jezdí po Bažuli a vyřvávají tu ty nesmyslně se opakující blbosti. Už vidím někoho, jak jim běží naproti skrz ty závěje.

Dneska ráno jsem otevřela skříň, abych vytáhla vysavač (můj pokoj potřeboval nutně vysát; podlaha byla zasypána křeččím žrádlem; zajímalo by mě, jak to Ishikun dělá, že hodí slunečnicové semínko metr daleko od své klece; křečci asi májí zvláštní schopnosti, zvlášť ten můj; babička se samozřejmě k ničemu přiznat nechce) a místo toho na mě spadl nočník.
O.o Wtf?
A na hrobě chci mít napsáno: "Zde leží Ája, dáma, jenž nesnášel svět, a pro Gackta šla by se bít. Však zahubil jí zlomyslný padající nočník."

Ladovská zima

8. ledna 2010 v 22:23 | Ája |  Takové blbůstky
Ladovská zima, za okny je...
A silničáři jsou překvapeni velice, že sníh zasypal jim silnice... Anebo chodník k mému domu, který měl uklidit soused a kašle na to... Tenhle úsek, na celé dlouhé cestě domů, je nejtěžší.

Japonečka

7. ledna 2010 v 12:45 | Áji v háji |  Takové blbůstky
V Jokohamě v přístavu, kde noc vládne tmou,
loučil se tam námořník se svou dívenkou
a Japonečce malé slzičky stékají.
když jeho rety rudé slova láky šeptají:

Má Japonečko malá, dřív než zvadne sakur květ,
tvoje láska neskonalá přivede mě k tobě zpět,
ta chvíle odloučení rozplyne se jako dým
a potom děvče milé, budu navždy jenom tvým...