Monkey Majik

29. listopadu 2009 v 10:35 | Ája |  Hudba
Po vší té alternativě, která mi řve od rána do večera do uší, občas nezaškodí pustit si trošku toho mainstreamového pop rocku.
Monkey Majik je japonská skupina, ale půlka členů (z celkového počtu 4) pochází z Kanady. Jsou tedy jakýmsi hybridem, což vůbec nevadí! Texty mají jak v Japonštině, tak v Angličtině. Naštěstí to nepůsobí nijak nepřirozeně. Chlapci ovládají oba jazyky dobře.
Skupina byla vybrána jako "Ochotní ambasadoři" (jak jinak přeložit Goodwill Ambassadors?) při 80. výročí Japonsko-kanadských vztahů. Myslím, že reprezentují dobře. Na internetu jsem našla fotku, jak poskakují s kanadským ambasadorem ^^
Vzhledem k tomu, jak jsou poměrně populární skupinou (jejich hudba se objevuje v televizních pořadech, reklamách, filmech i jako opening či ending k anime), překvapujeme mě, že jsem je neobjevila dřív.
Tuhle píničku mám ráda, první půlka klipu je okouzlující!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haburi Haburi | 1. prosince 2009 v 9:03 | Reagovat

Hmmm hádám, že by se to taky dalo přeložit jako ,,Velvyslanci dobré vůle" ale co? Na tom ani tak moc nesejde ne? Každopádně díky z tip, až budu mít možnost tak vyzkouším odkaz...tzn mimo práci...až bude čas... a chuť zkoušet něco nového... No ale někdy to bude to vím jistě  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.