Listopad 2009

Konec morové rány 30.11.

30. listopadu 2009 v 21:20 | Ája |  Takové blbůstky
Je to pryč! Ano! Hurá! Jupí....jenže...nevím, jestli je to nějak lepší -__-

Monkey Majik

29. listopadu 2009 v 10:35 | Ája |  Hudba
Po vší té alternativě, která mi řve od rána do večera do uší, občas nezaškodí pustit si trošku toho mainstreamového pop rocku.
Monkey Majik je japonská skupina, ale půlka členů (z celkového počtu 4) pochází z Kanady. Jsou tedy jakýmsi hybridem, což vůbec nevadí! Texty mají jak v Japonštině, tak v Angličtině. Naštěstí to nepůsobí nijak nepřirozeně. Chlapci ovládají oba jazyky dobře.
Skupina byla vybrána jako "Ochotní ambasadoři" (jak jinak přeložit Goodwill Ambassadors?) při 80. výročí Japonsko-kanadských vztahů. Myslím, že reprezentují dobře. Na internetu jsem našla fotku, jak poskakují s kanadským ambasadorem ^^
Vzhledem k tomu, jak jsou poměrně populární skupinou (jejich hudba se objevuje v televizních pořadech, reklamách, filmech i jako opening či ending k anime), překvapujeme mě, že jsem je neobjevila dřív.
Tuhle píničku mám ráda, první půlka klipu je okouzlující!

Fotky

27. listopadu 2009 v 15:54 | Ája |  O mně
Katka přinesla do školy bublifuk, nevím, jak na ten skvělý nápad přišla, ale byl to geniální tah! Hnedka jsme se ho všichni chytli a vyfukovali bubliny jednu za druhou. Na těhle fotkách je Prcka, spolu s Petrovým loktem.
Figurální kreslení je užitečný předmět...ale skutečně užitečný. Jeden z mála, kde doopravdy něco děláme, i když nás to ne vždy baví :) Fotka napravo je má kresba. Říká se jim pohybovky, i když v tomto případě je to nepřesné označení. Na každou, celkem jsme jich dělali 3, bylo 20 minut. Mě to vyhovuje. Žádné měření, jen čistá kresba a živost.
Ve středu na cestě z tělocviku. Ten den vypadal tak jarně, že by nikomu nepříšlo na mysl, že už je 25.11. Ale podívejte na stromy. Jsou už holé.
Kamarádka šla v zimním kabátě a bylo jí děsné horko. Tak ho sundala. "Óóóóó...To je paráááda!" vydechla šťastně.
Ňuky: "Vyfoť mě! Vyfoť mě taky!"

Morová rána 26.11.

26. listopadu 2009 v 16:39 | Ája |  Takové blbůstky
Ta šílená věc pořád straší na IMVU! Copak před ní není úniku?

WTF is that?

25. listopadu 2009 v 19:28 | Ája |  Takové blbůstky
Asi taková byla má první reakce (omlouvám se opět za vulgarity...je zvláštní, že už nadávám anglicky, že?), když se mi před chvilkou spustilo IMVU. Jde o jeden z mých oblíbených chatovacích programů. Článek o něm tu bude taky, ale zahrabám kdesi hluboko v archívu.
Byl to šok! Normálně to menu bývá jiné, obyčejné, v porovnání s tímhle dá se říct i hezké!
Musím citovat kamarádku: "Je to mor!" O.o

Jak můžou být tak krutí? Tak necitelní a zlí? Ano! Nepěkná věc >.<

Bez lásky milován

23. listopadu 2009 v 18:07 | Ája |  Takové blbůstky

LOVELESS
"One without love"


Bylo to překvapení, když mi uprostřed hodiny, v předmětu Počítačová grafika, zavibroval mobil s novou zprávou. Neznámé číslo. Hmm! Kdo to asi může být? Co mi kdo asi chce?
"Odlozili jsme Vam obj. knihu. Knihkupectvi Hodonin"
Tato poměrně krátká sms způsobila mé radostné poskakování kolem počítačů a hlasité juchání (a nechápavé tváře mých spolužáků). Manga, kterou jsem si objednala před...(možná už dvěma měsíci?)...konečně přišla. Nečekala jsem to. O to větší nadšení způsobila.
Loveless je klasika shonen-ai žánrů.
vyznačuje se vysokou kvalitou kresby (dle mého mínění) a lehce nepochopitelným dějem. Anime mě uchvátilo. Ritsuka je roztomilý a Soubi nechutně sexy O.o
A teď cena...pouhých 195 Kč!!! Neuvěřitelné! To je pakatel. Vždyť kolik stojí ty mangy, které vychází v u nás? Mnohem víc! A přitom jde o ne tak slavné tituly. Jasně, je to česky a pro někoho, kdo neumí anglicky to může být výhoda. Ale ne pro mě. Možná budu v Hodoníně objednávat více ze zahraničí. Očividně, když si počkám, to je výhodnější.

Bokkaku slaví =^^=

22. listopadu 2009 v 22:29 | Ája |  Takové blbůstky
Když jsem v té rozverné náladě, měla bych to alespoň trošku využít.
Spočítala jsem si (respektive můj starý mobil spočítal, tak dobrá nejsem), že Bokkaku.blog.cz existuje už:
3 roky, 3 měsíce, 3 týdny, 6 dní
což je teké:
39 měsíců, 3 týdny, 6 dní
neboli:
173 týdnů, 4 dny
a po definitivním přepočítání:
1215 dnů!!!! (což je nejvyšší číslo a vypadá nejlépe)

Připadám si stará :D Opravdu jsem tenkrát v červenci 2006, když jsem zakládala Bokkaku, nečekala, že se dožijeme tak dlouho.

Vše nej Bokkaku, nechť jsme tu spolu ještě dalších 1215 dnů! :)

Skládačky a řešení

21. listopadu 2009 v 20:29 | Ája |  Nezařaditelné
Venku je hnusně, padá mlha, šero, prostě krásné zimní počasí. Jenže na většinu citlivých lidí (a možná i méně citlivých pařezů) působí značně depresivně, ponuře a ospale. Proto jsem opět změnila vzhled blogu a trochu ho projasnila. Zaslouží si to, ne?

V záhlaví je obrázek 3 puzzle. Nevím, jestli je to zřejmé, ale jde o milostný trojúhelník. Žlutý puzzlík miluje ten modrý a perfektně k sobě padnou, ale modrý puzzlík jí podvádí s tou růžovou příšerou, která k němu vůbec nesedne. Je zvláštní, jak lidé, kteří se k sobě vůbec nehodí, se přitahují a drží pospolu. Přitom by jim třeba bylo lépe i o samotě.

Anime hra

21. listopadu 2009 v 11:16 | Ája |  Takové blbůstky
Nechala jsem se Hankou (Památka zesnulých)přemluvit a zapsala se do internetové RPG hry. Zatím jsme ještě nezačali (Protože nám prý chybí jeden hráč, ale myslím, že to stejně nevadí; nemůžeme přece začít všichni stejně, ne? Musíme do děje přicházet jeden po druhém a pokud se někdo přidá později, tak to ani nevadí.). Jsem docela zvědavá! Po dlouhé době si vyzkouším úlohu hráče. To bude celkem změna po dlouhých letech vyprávění. ^^ Schválně, jak mi to půjde. :D Budu se muset držet na uzdě...

Zapoj se taky do anime hry Tady

A tak jsem splnila reklamu...

(Na ostatní hráče nemám kontakt, buď mi napiště na mail: Aja.maxipsova@seznam.cz nebo mi tu v komentářích nechte email či ICQ na sebe ^^)

"Well done, Bridget!"

19. listopadu 2009 v 19:08 | Ája |  Takové blbůstky
All by myséééélf... Áááál bááááj májsééélf ^.^

Výška: 162 cm (poporostla jsem za rok o 1 cm! Pokud to půjde tak dál, do osmi let mám svých vysněných 170cm!)
Váha: 59kg (měla jsem i míň... -_- Zbavit se toho zadku! )
Cigarety: Žádné
Alkohol: Omezit!

Jen tak dál, Bridget...ehm...Ájo :D