Říjen 2008

Tohle vážně není emo blog,...

26. října 2008 v 23:19 | Ája |  Nezařaditelné
...protože jak mi tvrdil jeden můj přítel, jak může být někdo emo, když emo je styl hudby? O.o
Ani já nejsem emo, přestože právě poslouchám Nicelanda. Čekám, jestli se ten můj přítel objeví a budeme zase moct probrat nějaké blbosti. Ty sms do zahraničí mě totiž ničí. 5,- za jednu, to je šílená cena. Kredit potřebuju jako sůl! Ještě, že je konec měsíce a blíží se kapesné.

Zpět k emo...I když jsem zvolila černobílou kombinaci, není to proto, že bych já osobně byla emo (jak často tohle slovo denně používám?) Ale proto, že jsem příliš líná, abych zabudovala nějaké barvy. Navíc černá nikdy nevýjde z módy, že? ;)

Message

24. října 2008 v 21:53 | Ája |  Nezařaditelné

Léto skončilo, je čas obléct si zimní kabát

23. října 2008 v 22:25 | Ája |  Nezařaditelné
A tímto zimním kabátem myslím nový bílý vzhled blogu. Barev mám pro chvíli opět dost a už se těším na sníh. Na záhlaví můžete jako vždy spatřit název blogu a vedle něj tubičky s kuříma nohama. Proč zrovna ty? Protože právě teď je kreslím ve škole. Navíc se mi děsně líbí. Jsou zábavné a roztomilé.
Snad se budou líbit i ostatním ^^

O tanečních podruhé

20. října 2008 v 23:11 | Ája |  O mně
Dnešní lekce byla více než zajímavá! ^^ A to z mnoha důvodů. Ano, opět mi krvácel palec a opět mojí vinou. Nechala jsem nohu, kde neměla. -____- Vypadá to už dost hnusně! O.o
Nicméně hlavní důvod, proč byly dnešní taneční tak veselé, byl, že jsem nedorazila tak úplně střízlivá. Nutno dodat, že ne vlastní vinou...i když možná.
Nebyla jsem se nikde napít na kuráž. Ráda tančím s jasnou myslí. Jenže ještě než jsem vyšla z baráku, dostala jsem žížeň. A přece si nebudu kupovat ty sladké limonády, které tam předražené prodávají! O.o Tak jsem běžela do kuchyně a tam!
Na stole ležela dvoulitrovka s nápisem Lemon refresh. Limonáda, hurá! pomyslela jsem si. Dokud jsem v sobě neměla druhý hlt a nepoznala, že nějak pálí v krku. Ne, nebyla to limonáda. Byla to 50% slivovice -___- A ti, jenž mě už znají, ví, že příliš alkoholu nevydržím a jsem hned v náladě. Cesta až k podchodu byla dobrá. Pak jsem si sedla a celý svět se najednou začal motat. Nakonec mě vedla spolužačka. Myslím, že odtěď před tanečními vždy k lahvím čuchnu. Bude to tak lepší.

Bobr

19. října 2008 v 20:16 | Ája |  Takové blbůstky
Dneska slavilo místní Obi (asi) třetí výročí v našem městě. Takže samozřejmě oslavovali.
Já a můj bobr
Pod tím vším je někde můj kluk. ^^

Teddy Geiger

16. října 2008 v 21:37 | Ája |  Hudba
Tenhle týpek v ČR není příliš známý. Popravdě, řekla bych, že ho tu téměř nikdo nezná kromě...11-13letých fanynek idolů jako Zac Efron a podobné stvůry. Tenhle týpek je totiž dokonalý šampón, a přesto ne tak docela. Narozdíl od všech ostatních, umí hrát na kytaru a zpívat. Ok, to třeba umí i ostatní, ale přesto, proč zde o něm píši?

Protože se mu podařilo udělat vážně skvělou písničku. Poslouchám ji každý den. ^^ Pro ty, v jejichž očích jsem nyní hluboce klesla, mám jedinou odpověď: Nezbývá mi nic jiného, než jí poslouchat. Ano, jsem romantik a ano, jsem infantilní (jak mě nazval můj kluk), když jsem se dneska rozplývala nad svým křečkem (víc než nad svým klukem).
K tomu všemu nesmím připočítat trable s láskou, jak by řekli v takových těch časopisech.
Rády bych Vám se dala odkaz na youtube, kde byste se mohli podívat i na klip, který je neuvěřitelně romantikuš ^^ jenže youtube prostě nejde, takže to udělám jinak:
Dodívat se až do konce. Konec je asi nejhezčí...Jsem skrytý romantik...To je stejné jako zapadlý vlastenec ^^

Taková normální škola

10. října 2008 v 20:48 | Ája |  Nezařaditelné
Ano, dalo by se říct, že má škola a třída je docela normální jako každá jiná. Ano, dalo by se to říct, nebýt...

-mých profesorů a jejich zvláštnímu systému vysvětlování učiva

-nudících se spolužáků...

-hladových spolužáků (na výstavě)...

Podzim

10. října 2008 v 20:39 | Ája |  Takové blbůstky
Mám ráda podzim a žluté listy. Žlutá je totiž moje oblíbená barva. Málem jsem si dneska koupila žlutý šátek, ale cena mě odradila O.o
Bažantnice, část Hodonína, ve které bydlím, je vlastně bývalý les. A stále je tu pořád spousta stromů. Stačí vyběhnout ven a prohánět se listím, když je aspoň trošku slušné počasí ^^


Manga

4. října 2008 v 7:51 | Ája |  Takové blbůstky
Už dlouho přemýšlím, že zkusím nakreslit nějakou mangu sama. Ale upřímně, nemám tolik času, abych mohla vykreslovat všecky ty detaily. To je děsná práce. Rozhodla jsem se tedy pro zjednodušenou verzi ve formě chibi.
Ale chibi mi příjdou taky příliš složité (no já vím, že jsem lenoch -__-), tak jsem hledala, který kresebný styl a ještě manga, by byl nejvhodnější. A pak jsem si vzpomněla na svůj oblíbený seriál Windy tales.
Horní řada dívek pochází ze seriálu. Trénovala jsem ten styl, abych ho dostala do ruky. Dolní řada je už moje ^^ Není to nic moc, ale zase to není tak strašné. Škoda jen, že to jde tak špatně vidět. -__-

Pořádek

3. října 2008 v 12:42 | Ája |  O mně
Pořádek musí být!
Ehm...jistě...
Takhle vypadá má lavice na ateliérech v hodině. Horní fotka je nic moc -___- asi se mi třásla ruka a můj foťák má pouhé 2Mpix. Nicméně na té dolné si můžete krásně prohlédnout, co všechno jsem tam nastřádala. Je to děsný nepořádek. Vím, ale pracuje se mi tak lépe.
Ono, mít kolem sebe jen spolužáky a bíle stěny, je krapet depresivní. Navíc se ve škole ještě pořád netopí. Prý je tam 20 stupňů. To určitě...