Duben 2008

Jihaku

26. dubna 2008 v 16:53 | Ája |  O mně
Nevím, jestli mám nějaké fanoušky, co se mého spisování týče. Asi ne. Ale pokud se najde aspoň někdo, kdo rád čte ty moje nesmysly, mám pro něj další z nich.
Na TÉHLE stránce si můžete přečíst můj nejnovější výtvor. A pak ho třeba i ohodnotit.
Díky za každý hlas

Papula

24. dubna 2008 v 21:35 | Ája |  O mně
Před pár dny jsem se tu rozplývala nad krásnou antickou sochou nějaké ženy, co jí zrovna v hodinách výtvarné přípravy (VYP) musíme kreslit. Ne, že bych v tomto změnila názor. Ta socha mi stále příjde neuvěřitelně půvabná a krásná. NE však má kresba. Začala jsem jí říkat Papula.
Nevím proč jí tak říkám, ale přistihla jsem se, jak stojím opřená o desku, velmi blízko papíru a šeptám té kresbě do ucha: "Nenávidím tě, Papulo!"
Kdyby mi mohla odpovědět, bylo by to: "Jak sis mě nakreslila, takovou mě máš!"
Kami-sama, za co? ZA CO??? -_________-

Já tak rád kreslím, kreslím...

22. dubna 2008 v 18:44 | Ája |  O mně
Tentokrát žádné video. Soráč.
Ale fakt, ten nadpis se k tomu vážně nehodí. Po 3 hodinách strávených u kreslícího prkna je to úplně naopak. Já tak ráda nekreslím, nekreslím. To by byl výstižnější titulek.
Tohle kreslíme ve škole už asi...9 hodinu? Nějak tak by to mohlo být. Ta socha je vážně nádherná, to musím uznat. Je to bista nějaké mladé antické ženy. Má přesně takový ten krásný dlouhý nos. Ušlechtilé stvoření, vskutku. O to hůř se ale kreslí. Je to neuvěřitelně těžké, hlavně pro mě, nakreslit sochu. Zvlášť, když cokoliv já kreslím, vypadá jako živé. Sochy mi prostě nejdou -___- Ještě to není dodělané, ale doufám, že dostanu aspoň za 2 ;)

Upleť si svého Gackta

16. dubna 2008 v 16:27 Takové blbůstky
Jak můžete vidět, můj mini projekt- Upleť si svého Gackta se blíží ke konci. Zbývá mi už jen K a T. A tudíž si nyní lámu hlavu, co budu dělat dál? O.o Přemýšlela jsem o nápisu Gazette nebo Visual Kei. Tak poraďte prosím!!! =^.^=

Přednáška

14. dubna 2008 v 17:54 | Ája |  Nezařaditelné
Galerie výtvarného umění v Hodoníně Vás srdečně zve na přednášku

Sakury ve větru moderní architektury

Architekt a šéfredaktor časopisu ERA 21 Osamu Okamura bude vyprávět a promítat diapozitivy o japonských inspiracích a české architektuře a naopak.
Středa 16. dubna 200á v 17:30 hodin
Sál Galerie výtvarného umění v Hodoníně, Úprkova 2
Vstup je zdarma, tak se těším, že se tam třeba potkáme ;)

Já tak rád...jsem sladký?

12. dubna 2008 v 23:04 | Ája |  Takové blbůstky
A je tu další kandidát do naší mini rubriky: Já tak rád...
Tentokrát se k nám probojovaly Mini Moni s písničkou Jankepyon.

Novinky ^.^

11. dubna 2008 v 17:03 | Ája |  Nezařaditelné
Dlouho jsem nepsala, ono není moc o čem, taky není dost času a nedostanu se k pc, jak bych chtěla. Ale udělala jsem si trochu času a chtěla bych "zvěčnit" jednu událost. I když...tvrdit, že je to událost taky nemůžu. Tak tedy:
Někteří z Vás, stejně jako já pravidelně sledujete novinky na mp3s.nadruhou.net. Jistě jste si všimli, že je tam nějak víc toho jrocku a jpopu, prostě japonců. Nevím, komu za to vděčíme, ale děkuji. Protože nejen, že se tam objevil Gackto-chan (já vím, ta přípona je pitomá, ale je tak kawaii, jako tohle slovo ;), někde jsem zahlédla i Yoshikiho, Ayumi Hamasaki, Utada Hikaru a nevím, kdo ještě. Počítají se i Teriyaki boyz?
Jedním z posledních japonských "umělců" je i Mika Nakashima. Tuto modelku, zpěvačku a herečku jste mohli vidět v Naně. Hrála "temnou" Nanu. Pokud si stále nevzpomínáte, snad vám pomůže připomínka jejích nohou-a lá anorektička. V životě jsem podobné nohy neviděla. O.o
Poslechnout si ji můžete tudlenc: (Kawaii slovo ^^...*nafackovala sama sobě, že ho zase použila*