Leden 2008

Kakashi pic

31. ledna 2008 v 18:59 | Tanaka Taher'ai |  Vaše obrázky
Obrázek Kakashiho od Tanaky. Ta holka je fakt dobrá!

Heath Ledger zemřel

23. ledna 2008 v 22:08 | Ája |  Nezařaditelné
Nejspíš to už všichni víte. Nevím jak vy, ale já jsem z toho smutná. Nebyla jsem ani jeho velká fanynka, ale ten člověk byl tak mladý. Měl toho tolik před sebou. Čekala by ho určitě hvězdná herecká kariéra. Ale teď už se asi nedovíme, co by mu osud přinesl.
Podle policie to byla sebevražda. Měl se předávkovat prášky. Jeho příbuzní něco takového popírají. Tak proč je tedy mrtvý?

Klauzura

22. ledna 2008 v 17:49 | Ája |  O mně
Konečně...konečně to mám za sebou. Po téměř měsíčním snažení jsem dneska odevzdala svojí pololetní práci. Schválně, jak to dopadne. Moc velké naděje si nedávám, ale přesto doufám.
Naše díla se hodnotí na stupnici od 1-15. 15 je samozřejmě nejlepší. Co byste mi dali Vy?

Všehochuť

20. ledna 2008 v 9:55 | Ája |  Nezařaditelné
Tohle jsem mé poslední "myšlenky". Tím samozřejmě nechci říct, že žádné nové mít nebudu, ale prozatím jsou poslední. :) (ale doufám, že ještě nějaké mít budu. No fakt! Co bych si jinak počala? O.o Byla by to nuda...)
Svou první "myšlenku" jsem dostala (to je jak nemoc XD) když jsem sledovala na Youtube živé vystoupení Cinema Bizarre. Že jste o nich ještě neslyšeli? Tak to je nová vlna kopírování japonské hudební scény z Německa. Myslím, že vystřídali Tokio Hotel. Akorát tihleti hotentáti jsou více visual kei. K jejich škodě.
Ovšem ta písnička je dobrá. To musím uznat. Dokonce se dostala do mého playlistu, což je fakt čest ;) Ale zpět k mé myšlence. Pokud se vám podaří spustit video tady na stránce, tím líp. Pokud ne, tady je další odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=Sh2DJDRyH2k Podívejte se a jistě mi dáte za pravdu, že ten...ehm...to stvoření, co zpívá pomocné vokály u těch kláves, je strašně ošklivá ženská! :D Doopravdy je. Připomíná mi tranvestitu. O.o
Druhá myšlenka je spíše starost o naše chudáky strašidla. Je mi líto Samary (nebo Tamary? Jak jsem viděla Scary movie 3 stále se mi to plete :D) z Kruhu. Její existence je vážně ohrožena. Proč? Nalíjme si čistého vína. Kolik z vás má doma video a kolik dvd...No, myslím, že těch druhých rychle přibývá. Za pár let se třeba má vnoučata budou ptát: "Babííí, co to tam strkala do té krabice?" "To je videokazeta, miláčku." Pokrok nezastavím. A tak se tedy ptám. Když náhodou uvidím podivné dvd a jediné, co mě bude moc zachránit, je udělání kopie...stačí když ho přepálím nebo jsem za sedm dnů kaput? O.o A bude vůbec legální něco takového přepálit či se ze mě stane pirát?
To jsou ale starosti co?

Imogen Heap

19. ledna 2008 v 16:00 | Ája |  Hudba
Tahle mladá (aspoň doufám, neznám totiž její věk) Angličenka má opravdu talent. A co se jejícho nového alba-Speak for yourself-týče, nemá chybu. Všechny písničky se velmi dobře poslouchají. Je to mix elektronické hudby a krásného zpěvu. Ty písničky je opravdu radost poslouchat. Zvlášť v sobotu, ale hlavně v neděli večer, kdy víte, že zítra je pondělí. To znamená škola, práce...prostě všechny to ošklivé věci. Pokud nejste v důchodu. Pak se nic nemění ;)
Její písničky si můžete poslechnout na oficiálních stránkách: http://www.imogenheap.com/
Dle informací co jsem našla na wikipedia jí je 30 let (měla jsem pravdu, není stará ;). Dřív zpívala ve skupině Frou frou. Tu moc neznám. Vím jen, že měli něco společného se soundtrackem k druhému Shrekovi.
Imogen byla za své album, již zmiňované Speak For Yourself nominovaná na Grammy Awards. Škoda, že nevyhrála. Bohužel jsem ale nenašla, kdo jí cenu vyfoukl :-/
Složila taky dost písniček pro seriály a pořady, spolupracovala se spoustou dalších muzikántů. Pro anglicky mluvící: http://en.wikipedia.org/wiki/Imogen_heap

http://gackt.wz.cz

12. ledna 2008 v 1:16 | Ája |  Nezařaditelné
Je deset minut po jedné hodině ráno. A já tu stále sedím jako pipka a jsme už fakt naštvaná. Téměř doslova nasnáším seznam a jeho velmi inteligentní vyhledávání stránek. Copak má nějaký význam něco tvořit, když se to tu pak ani neobjeví?
Vytvořila jsem stránky o Gacktovi. Zadám do vyhledávání Gackt...ok. Co myslíte, že mi to asi najde? Gazette a ostatní j-rockery. V lepším případě další blogy, které se o Gacktovi sem tam zmiňují, ukážou pár starých fotek a tak. To vše stále dokola. Ovšem k nepříčetnosti mě dostávají blogy o Cinema Bizzate a TH. Já proti klukům fakt nic nemám. Klidně si je poslechnu. Ale číst příspěvky nadšených fanynek, z jejichž slohu by už asi vypadaly vlasy i našemu holohlavému češtináři, to je moc...
Tak si říkám, má tady něco vůbec cenu?
Pokud by jste měli o stránky zájem, tady jsou: http://gackt.wz.cz

Ellegarden

6. ledna 2008 v 19:15 | Ája |  Hudba
O japonské hudbě a všech těch Visual Kei rockerech jsem toho napsala myslím už dost. Zvláště o Gacktovi. Ale to není celá hudební scéna. Když se začnete toulat, objevíte opravdu poklady. Ovšem ne vždy. :)
Jedním z takových pokladů jsou i Ellegarden. Pokud máte rádi punk či spíš kapely typu Simple Plan, určitě se Vám budou líbit i oni. Navíc zpěvák zpívá anglicky. A opravdu to umí. Což se tak často nevidí :)
Více informací o skupině můžete najít i na Wikipedia. Pokud ovšem umíte anglicky: http://en.wikipedia.org/wiki/Ellegarden
Pro vás, co anglicky neumíte, nebo jste prostě líní:
Členové:
Hirotaka Takahashi-bubeník
Takeshi Hosomi-zpěvák
Shinichi Ubakata-kytarista
Yuichi Takada-basák
Skupina vznikla v prosinci 1998 ve městě Chiba, v Japonsku. Jejich texty jsou jak japosnké tak anglické (těch je ale myslím víc). Píše si je sám zpěvák, který žil v americe a pracoval jako počítačový inženýr v Californii. Čímž se to myslím vysvětluje.