Září 2007

Gackt v Praze

27. září 2007 v 19:04 | Ája |  O mně
BOŽE! BOŽE!! BOŽE!!!
Jsem úplně...já nevím, jak to popsat, ale prostě se furt třesu! Bože!!! Gackt, ano, náš úžasný Gackt, vždy tak vzdálený, ale vždy tak sexy, byl v Praze!!! O.O Já tomu nemůžu uvěřit!
Ale je to tak! Fotil tam svůj nový kalendář na rok 2008!!! Nevěříte? Tady je důkaz:
Fotka na měsíc červenec. Pokud se nemýlím, to vlevo vzadu je Karlův most...

The Mist: Trailer

22. září 2007 v 11:34 | Ája |  Filmy
Četli jste někdy něco od Stephana Kinga? Já ne. A abych byla upřímná, v nejbližší době to nemám ani v plánu. Musím do 23.10 přečíst 2 knížky a čas se mi neuvěřitelně krutě krátí. Ale zpět k tomuto traileru. The Mist bude nepochybně pro nás nepoučené manší zázrak. Vím, že filmy podle knih nikdy nejsou ono, ale věřím, že když se filmu ujme člověk, jenž má na svědomí Vykoupení z věznice Shawshank a Zelenou míli, nebude to tak strašný.
Trailer sám o sobě je celkem dobrý, avšak postrádá jakési mrazení v zádech. Hnusné potvory s křidélky jsou hnusné, ne však děsivé.
Kvalita:

Fuurin Kazan OST

19. září 2007 v 20:29 | Ája |  Hudba
Tohle je jen malá ochutnávka soundtracku k novému japonskému seriálu Fuurin Kazan. Příznivce anime zklamu. Je hraný. Nicméně, pokud tam hraje Gackt, nemám si na co stěžovat :)
Doufám, že vám mediafire nebude dělat problémy.

Narozky

13. září 2007 v 20:39 | Ája |  O mně
Tak se mi to celkově podařilo utajit. :) Je mi už šestnáct a ví to jen málo lidí z mého nejbližšího okolí. Přece bych neprozrazovala, jak jsem stará, ne? Nicméně teď to udělám. Ode dneška je mi 16! Jupí! Hurá! XD a jsem čím dál tím blíž do rakve ;)

Škola

4. září 2007 v 19:47 | Ája |  O mně
Pokud si někdo myslíte, že když půjdete na uměleckou a budete furt jen "čmárat" a nic to nebude, TAK SE SAKRA MÝLÍTE!!! Jen málokdo si dokáže představit, jaká je to zabíračka. Jsem totálně vyžvýkaná. Už aby byly zase prázdniny. Ale myslím, že stejně budu muset zase makat i tak. Grafika je nejtěžší a nejinteligentnější obor. Ha ha ha. Co tam kruci dělám já? -_-
První den se učíme a už máme 2 domácí úkoly: 1) Co jsou u všech všudy obory ekologie (a proč máme do háje takový blbý předmět?) 2) Dokreslit obrázek, na kterém má být: ryba se zátiším, pes, zbraň, melancholie, tanec a život pod vodou...no, ha ha ha. Díky bohu to nemuselo být v jedné kompozice, ale zvlášť

Konec prázdnin

3. září 2007 v 16:44 | Ája |  Nezařaditelné
Ano, ano. Prázdniny nám skončily a počínaje dnešním dnem musíme opět nastoupit do školy. A tak Vám přeji, abyste to tam zase další rok vydrželi a prolezli ve zdraví. Co jiného nám také zbývá, když máme povinnou školní docházku, že? Dost lidí by asi řeklo (a hlavně přemoudřelí dospělí), že se učíme hlavně kvůli sobě. Je na tom něco pravdy, ale některé věci (např. z biologie) fakt vědět nemusím.
Zatím se loučím a už jdu přemýšlet, co dalšího vykouzlím na svůj batoh. Pá pá
P.S. Já vím, že bych měla začít už psát, ale zatím se do toho nemůžu nějak dostat. Ještě jsem se dostatečně nevžila do kůže hlavní postavy.

Moje nová školní brašna

1. září 2007 v 11:32 | Ája |  O mně
Konec prázdnin se nezadržitelně blíží...A to mě děsí. Abych se uklidnila, vymýšlím blbiny. Tohle je ta nejnovější:
Vyřvala jsem si na mamce nový baťoh, abych v nové škole nedělala ostudu, či se spíš neztrapnila, protože ten můj starý byl fakt dost hrozný! Proběhli jsme celé město a až v Hypernově (bůh jí žehnej, v tomhle zapadákově není nic lepšího) jsme našli něco celkem přijatelného za 300,- Ale, na můj vkus to bylo celkem fádní. A tak jsem se matky zeptala, jestli si jí můžu něčím vyzdobit. Ona mě moc neposlouchala, tak proto nejspíš řekla jo. Jinak netuším, jak mi to mohla dovolit. A tak jsem hned druhý den letěla pro barvu. 45,- za 30ml je dost! Ale aspoň je tam barva voděodolná, takže ať už půjdu jakýmkoliv lijákem, nesteče. spíš se bojí, že se časem ošoupe.
Pustila jsem se do práce. Nejdřív mi to moc nešlo, než jsem pochopila, že jí musím hodně ředit vodou. Ta barva byla hodně hustá. A když se mi na baťohu dost slušně rozmázla, začala jsem panikařit. A tak jsem ještě odpoledne běžela pro další barvu, abych to nějak spravila. Mezitím jsem si musela poslechnout jak jsem strašná a všecko zničím. Mí rodiče mě okamžitě zkritizovali, jakmile se doslechli, že dělám něco jinak. Ovšem nedá se říct, že by mě to nějak bralo. Díky bohu se mi ten obrázek podařilo opravit a řekla bych, že to vypadá hezky. Matka to i dneska ráno uznala. Co myslíte vy?
Čertík na téhle fotce ještě není hotov. Právě na něm pracuju a píšu tenhle článek zatímco mi schne barva.